הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- CDC מעדכן את הנחיותיו לטיפול שבועי בשחפת רדומה
3.7.18

בעבר המליצה הסוכנות על טיפול שבועי ב-isoniazid  ו-rifapentine  למשך 12 שבועות, למבוגרים עם latent TB, כולל לחולי HIV שאינם מקבלים טיפול אנטירטרוויראלי. כעת מומלץ משטר הטיפול גם במקרים הבאים:

 

  • עבור חולים בגילאים 2-17 שנים. מחקר חדש מצא כי משטר הטיפול היה יעיל כטיפול של 9 חודשים ב- isoniazid, בטוח ועם שיעורי היענות גבוהים.
  • עבור חולי HIV, כולל AIDS המטופלים באנטירטרוויראלים, בהינתן כי האינטראקציה הפוטנציאלית עם rifapentine מתקבלת על הדעת. המידע המדעי מעיד כי אין כל אינטראקציה משמעותית בין טיפול חד שבועי ב- rifapentine ו- efavirenz או raltegravir.
  • כאשר הטיפול ניתן באופן עצמי לחולים מגיל שנתיים ומעלה, יש לשקול מספר גורמים טרם הבחירה בין טיפול עצמי וטיפול מפוקח, כולל הסיכון של המטופל לפתח שחפת חמורה.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007