הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מבוגרים ששרדו סרטן בילדותם נוטים שלא להקפיד על בריאותם
28.6.18

כשליש מהמבוגרים ששרדו סרטן בו לקו בגיל הילדות מדווחים כי הם נוטים שלא לשמור על בריאותם, אלו ממצאיו של מחקר רטרוספקטיבי שפורסם בכתב העת Cancer.

 

כ- 16,000 מבוגרים ששרדו תחלואה בסרטן בה לקו בגיל הילדות ו- 4,000 מאחיהם מילאו שאלונים בנוגע למידת החשש שלהם מבריאותם העתידית. 17 שנים (חציון) לאחר אבחנת הסרטן, 31% מהשורדים (ו- 34% מהאחים) דיווחו כי הם "אינם מוטרדים כלל" או "לא מוטרדים במיוחד" מבריאותם העתידית. יתר על כן, כמעט 40% לא היו מוטרדים מהישנות המחלה.

 

היסטוריה של טיפול ברדיותרפיה, alkylating agents אוanthracyclines  השפיעה במידה מועטה על רמת החשש.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007