הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מדידות מדויקות של צריכת הנתרן מאשרות את הקשר לתמותה
26.6.18

צריכת מזונות עתירי מלח תורמת לעלייה בלחץ הדם, אך האם אותו קשר ליניארי נוגע גם לסיכון לתחלואה קרדיווסקולארית ותמותה? מחקר חדש המתבסס על מדידות מרובות מאשר זאת.

 

צוות החוקרים ניתח את צריכת הנתרן בדרכים שונות, כולל הערכות מבוססות נוסחאות כמו גם באמצעות ה- gold-standard – ניתוח דגימות שתן מרובות לא עוקבות. במחקר השתתפו כ- 3,000 נבדקים עם טרום יתר לחץ דם.

 

שיטת ה- gold-standard העידה על קשר ישיר ליניארי בין צריכת נתרן מוגברת ועלייה בסיכון לתמותה. כמו כן מצאו החוקרים כי ה- Kawasaki formula העידה על J-shaped curve, הרומזת כי הן צריכה מועטה והן צריכה גבוהה מגבירים את הסיכון לתמותה.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007