הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

PCV13 יעיל להגנה מפני דלקת באוזן התיכונה
24.6.18

ה- 13-valent pneumococcal conjugate vaccine (PCV13), יעיל יותר מקודמו - PCV7 – להגנה מפני דלקת חריפה באוזן התיכונה הנגרמת על ידי Streptococcus pneumoniae, אלו ממצאיו של מחקר ממומן שפורסם ב- Lancet Child & Adolescent Health. אף על פי שאושר כבר בשנת 2010, PCV13 אינו מיועד להגנה מפני דלקת חריפה באוזן התיכונה הנגרמת על ידי ששת הסרוטיפים הנוספים של הפנמוקוקוס אשר הוא מכיל.

 

במסגרת המחקר הושוו כ- 240 ילדים בריאים שקיבלו את החיסון עם כ- 350 ילדים שחוסנו ב- PCV7.

 

לאורך מעקב של 30-36 חודשים, S. pneumoniae בודד מ- 24% מהדגימות שניטלו מהאוזן התיכונה של ילדים עם otitis media מהקבוצה שחוסנה עם PCV13, בהשוואה ל- 31% מהילדים שחוסנו עם PCV7. רק 8% מהדגימות שניטלו מהקבוצה הראשונה היו חיוביות לאחד מששת הסרוטיפים הנוספים המצויים ב- PCV13, זאת בהשוואה ל- 52% מהדגימות שניטלו מהקבוצה השנייה.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007