הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- WHO מוסיף ל- ל- ICD-11 פרק העוסק ב- Gaming disorder
21.6.18

ה- World Health Organization פרסם את ה- International Classification of Diseases (ICD-11) החדש.

 

Gaming disorder התווספה לפרק העוסק בהפרעות התמכרות. הנ"ל כוללת התמכרות למשחקים דיגיטאליים או למשחקי וידאו. אנשים הסובלים מ- Gaming disorder מציגים היעדר שליטה על הרגלי המשחק הדיגיטלי שלהם, ועבורם, הופך המשחק לחשוב יותר מפעילויות היום-יום, זאת על אף ההשלכות השליליות של אותה ההתנהגות. על מנת להגיע לאבחנה נדרש כי הדפוס יימשך במרבית המקרים כשנה ומעלה, אך באם הסימפטומים חמורים מספיק, ניתן להגיע לאבחנה גם לאחר פרק זמן קצר יותר.

 

ICD-11 אף כולל פרקים חדשים הנוגעים לרפואה מסורתית ובריאות מינית. השימוש בהגדרות החדשות יחל בשנת 2022.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007