הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המחלה שלך, התרופה שלו: בדקי את עצמך - לפני שחוסר המודעות יהרוג אותך
19.6.18
 

גלזרמן, שבין שלל תפקידיו מכהן כנשיא החברה הישראלית לרפואה מגדרית ועד לא מזמן היה נשיא החברה הבינלאומית לרפואה מגדרית, מסביר כי "ממחקרים על גברים אנחנו מקישים על נשים ויוצאים מהנחה בסיסית שמה שטוב לגבר, עם שינוי במינון, יהיה גם טוב לאישה – כי היא למעשה גבר קטן. התרופות שאת מקבלת, דרכי האבחון שלך כאישה והטיפול שאת זוכה לו הם תוצאה של מחקר שרובו לא נעשה על נשים. רפואה מודעת מין ומגדר רוצה לתקן את העיוות הזה, ולהביא להכרה בכך שגם אם לגברים ולנשים יש מערכות דומות בגוף, הן לא זהות בתפקוד שלהן"


 

לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת קורין דגני

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007