הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בית המשפט העליון יכריע באפשרות לשינוי "מאזן האימה" בשוק התרופות
19.6.18

לחברות שמפתחות תרופה שמוגנת פטנט (אתית) יש אינטרס מובנה להאריך את תקופת הבלעדיות שלהן במכירת ושיווק התרופה ככל האפשר. לחברה האתית יש אינטרס כלכלי עצום בשימור המעמד המונופוליסטי שממנו היא נהנתה בתקופה שבה הפטנט היה בתוקף, גם אם מדובר בכמה חודשי אור אחרונים. התוצאה יכולה להיות שימוש במגוון רחב של טקטיקות המיועדות לעכב כניסת מתחרים לשוק התרופה — ובהם גם ניסיונות לקבל פטנטים נוספים שיגנו על התרופה, או על הדרך שבה היא ניטלת. מהצד השני, לחברות התרופות הגנריות, שמשווקות ומוכרות תרופות שאין לגביהן הגנת פטנט, או שהפטנט שהגן עליהן פג, יש אינטרס כלכלי מובהק ליהנות מוקדם ככל האפשר משיווק תרופה מתחרה לפני


 

לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת אפרת נוימן

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007