הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

פורסמו המלצות חדשות לטיפול ב- GERD בקרב פגים
19.6.18

יש להימנע ככול שניתן ממתן טיפול תרופתי לפגים הסובלים מ- gastroesophageal reflux, כך על פי ההמלצות החדשות שפורסמו בכתב העת Pediatrics.

 

להלן עיקרי ההמלצות שפרסמה ה- American Academy of Pediatrics לטיפול בפגים הסובלים מ- gastroesophageal reflux:

 

  • סימני הריפלוקס – כולל קשיים בהנקה, חוסר עלייה במשקל, פליטות, דום נשימה, ירידה בריווי החמצן, ברדיקרדיה, עצבנות וחוסר נוחות – משתפרים לרוב במשך הזמן גם ללא טיפול.
  • טיפולים לא תרופתיים, כגון הרמת הראש ועזרה באכילה לא הוכחו כמפחיתים את הסימפטומים הקשורים בריפלוקס בקרב פגים.
  • לפני השחרור מבית החולים, יש להדריך את ההורים בנוגע לבטיחות בשינה, כולל הימנעות משימוש בהתקנים שמטרתם להרים את ראש התינוק בעריסה.
  • לאור היעדר הראיות בנוגע ליעילות הנובעת מטיפול תרופתי, יחד עם הראיות בנוגע לנזקים אפשריים, "יש להמעיט ככול האפשר, או אף להימנע כליל מטיפול תרופתי." ציינו החוקרים.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007