הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אושרה הגרסה הגנרית הראשונה ל-Suboxone
19.6.18

ה- FDA הודיע כי אישר את הגרסה הגנרית הראשונה לתרופה Suboxone (buprenorphine/naloxone). התרופה המונחת תחת הלשון חוסמת את השפעת האופיאטים ומקלה על תחושות התשוקה ועל הסימפטומים המלווים גמילה.

 

יש לרשום Buprenorphine-naloxone בשילוב טיפול התנהגותי, כגון ייעוץ. תופעות הלוואי הנפוצות של התרופה כוללות פה שורף, כאבי ראש, דלקות בריריות הפה, תחושת נימול, נדודי שינה, בחילות, בצקת היקפית והקאות.

 

שתי החברות שקיבלו את האישור לייצור התרופה הגנרית עדיין לא פרסמו את עלותה המשוערת. העלות החודשית של תרופת המותג הינו כ- 200 דולר. יתר על כן, ייתכן כי הפצת התחליפים הגנריים תתעכב על רקע הליכים משפטיים אותם יזמה בעלת הפטנט על תרופת המותג.

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007