הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רמות גבוהות של ויטמין D מפחיתות את הסיכון לסרטן המעי הגס
19.6.18

רמות גבוהות של ויטמין D מפחיתות את הסיכון לסרטן המעי הגס בקרב נשים, כך על פי מחקר חדש שפורסם ב- Journal of the National Cancer Institute.

 

על סמך מידע מ- 17 מחקרים פרוספקטיביים, השוו החוקרים את רמות ה- 25(OH)D בקרב 5700 חולי סרטן המעי הגס ו- 7100 אנשים ללא סרטן המעי הגס. 25(OH)D נמדד בחציון של 5.5 שנים לפני אבחנת הסרטן.

 

רמות נמוכות מ- 12 ng/mL, הנחשבות כנמוכות עבור בריאות העצם, נמצאו קשורות עם סיכון מוגבר ב- 31% לסרטן המעי הגס בהשוואה לרמות של 20- 25 ng/mL. רמות של 35- 40 ng/mL נמצאו קשורות עם סיכון נמוך ב- 27%, בהשוואה לרמות תקינות. הקשר בין רמות הוויטמין ואבחנת סרטן, לא נמצא מובהק מבחינה סטטיסטית בקרב גברים.

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007