הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ביוניקס של אלביט מערכות גייסה 11.5 מיליון דולר מענקית מכשור רפואי
14.6.18

חברת אלביט מערכות ממשיכה במגמה של הכנסת שותפים לחברות בנות הפועלות בתחומים אזרחיים שאינם בליבת עסקיה. חברת Beyeonics (ביוניקס), בבעלותה המלאה של אלביט מערכות, השלימה סבב ראשון של השקעה, כשגייסה 11.5 מיליון דולר מקבוצות השקעה תמורת עמדת מיעוט. סביר להניח ששווייה של ביוניקס לצורך ההשקעה הוא 35-27 מיליון דולר לפני הגיוס.

 

ביוניקס מפתחת טכנולוגיות דימות למנתחים המשפרות את יעילותם, את בטיחותו של המטופל ואת תוצאות הניתוח. רון שניידר, מנכ"ל ביוניקס, ציין כי החברה, שהחלה את פעילותה ב-2012, מתבססת על טכנולוגיות של חטיבת כלי הטיס בתחום התצוגה ועיבוד תמונה. החברה החלה את הניסויים הקליניים במערכת הראשונה של ביוניקס - Clarity Bionic Visualization ב-2016.

 

מערכת Clarity מורכבת מתצוגת ראש לבישה ושקופה שעושה שימוש בטכנולוגיות תצוגה ייחודיות של אלביט מערכות, במצלמות תלת-ממד לחישה מרחוק ברזולוציה גבוהה ובליבת עיבוד. המערכת ממנפת ידע של אלביט מערכות בתחום עיבוד התמונה, היתוך (שילוב של מידע ממקורות שונים) וניתוח מידע. ידע זה מאפשר שילוב מידע ממקורות דיגיטליים מרובים, ובהשהיה של פחות מ-16 מילי שנייה.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת יורם גביזון

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007