הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אימפוטנציה עשויה להכפיל את הסיכון למחלות לב
14.6.18

אנשים הסובלים מהפרעות בזקפה צריכים לעבור בדיקות לבריאות הלבבית, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת Circulation, המציע כי אימפוטנציה עשויה להוות סימן מוקדם למחלת לב.

 

במסגרת המחקר נבדק הקשר בין הפרעות זקפה ומחלות לב בקרב מעל ל- 1,900 גברים בגילאים 60-78, לאורך תקופה של 4 שנים. סה"כ, נמצא כי הפרעות זקפה הציבו גברים בסיכון גבוה פי שתיים לסבול מבעיות קרדיווסקולאריות כגון התקפי לב, דום לב, מוות קרדיאלי פתאומי, או שבץ.

 

הסיכון המוגבר לא היה קשור לגורמי סיכון אחרים כגון רמות גבוהות של כולסטרול, עישון ויתר לחץ דם.

 

החוקרים ציינו כי מטופלים רבים נמנעים מלבקר אצל הרופא המטפל כאשר הם מציגים סימנים ראשונים של מחלת לב, אך ממהרים להיבדק כאשר הם חווים קשיי זקפה, זאת הזדמנות מצוינת לזהות אנשים המצויים בסיכון גבוה.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007