הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המספרים מוכיחים: קופת החולים מכבי מפקירה את מבוטחי הסיעוד שלה
7.6.18

"המפקחת הגרועה אי פעם" — כך תקף יו"ר לשכת עורכי הדין, אפי נוה, את ראש רשות שוק ההון, דורית סלינגר, בכנס לשכת סוכני הביטוח לפני כחודש. ההתקפה, שכמותה לא נראתה מעולם על אף מפקח פיננסי בישראל, לוותה בהבטחה של נוה להתייצב בשנה הבאה שוב בכנס רק כדי לוודא שסלינגר "אכן פרשה".

 

אפשר כבר עכשיו לשגר הזמנה לנוה לכנס בשנה הבאה, משום שהדברים שייאלץ לומר שם ידועים כבר עתה. ראשית, אין ספק שסלינגר אכן תפרוש מתפקידה הקיץ, משום שהחוק לא מאפשר להאריך את כהונתה. שנית, נוה יצטרך לאכול את הכובע לאור הצטברות הנתונים המעידים שסלינגר מסיימת את כהונתה בהצלחה מסחררת. אם יש תואר שסלינגר ראויה לו הוא דווקא זה של "המפקחת הטובה אי פעם", לאור המהפך שהצליחה לחולל בשוק הביטוח.

 

כן, מהפך, והוא גם מגובה בנתונים מספריים. אלה הם הנתונים של שיעור תביעות הביטוח המוגשות לחברות הביטוח וגם משולמות בסופו של דבר. עם כניסתה לתפקיד המפקחת, סלינגר זיהתה כי זוהי נקודת התורפה של עולם הביטוח: חברות הביטוח גובות פרמיות לאורך שנים, אבל ברגע האמת — כאשר המבוטח נמצא במצוקה נוראה וזקוק לסיוע של הביטוח שלו — הוא מגלה שחברת הביטוח מתחמקת מתשלום.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת מירב ארלוזורוב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007