הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ועדת הבריאות על תמרוץ הרוקחים: להטיל סנקציות על סופר-פארם וקופות החולים
7.6.18

סופר-פארם, שירותי בריאות כללית ומשרד הבריאות ננזפו היום (ב') על ידי חברי הכנסת בשל חלקם בתופעה שבה רוקחים מקבלים תמריצים עבור מכירת תרופות ללא מרשם, תוספי תזונה ומוצרים פרא רפואיים. הדיון התקיים בוועדת העבודה, הרווחה והבריאות, בעקבות חשיפות TheMarker, שלפיה סופר-פארם מקבלת עשרות אלפי שקלים מספקים שונים בכדי לקדם את מוצריהם, בהם תרופות ללא מרשם, באמצעות תחרויות בקרב הרוקחים על עמידה ביעדי מכירות; וכי בקופות החולים כללית ולאומית רוקחים מקבלים בונוסים בעבור מכירת תרופות ללא מרשם ותוספי תזונה.

 

סגן יו"ר הכנסת, ח"כ מאיר כהן (יש עתיד), שהיה בישיבה ממלא מקום יו"ר הוועדה, הורה בסיומה למשרד הבריאות להציג תוכנית פעולה מסודרת בנושא, שתכלול גם ענישה: "בתור הרגולטור משרד הבריאות צריך לא רק להצהיר שמדובר בתופעה פסולה, כפי שהוא עשה עד היום, אלא גם להעניש. על המשרד להגיש לוועדה עד סוף המושב, בתוך 50 יום, תוכנית היערכות מחדש של טיפול ברור שלו בנושא, כולל סנקציות ואמצעי אכיפה לתופעה".

 

 

לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת עדי דברת-מזריץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007