הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ועדת השרים אישרה: מבוטחי הקופות יוכלו לקבל תרופות בכל בתי המרקחת
7.6.18

ועדת השרים לענייני חקיקה אישרה היום (א') הצעת חוק לפיה מבוטחי הקופות יוכלו לממש מרשם בכל בתי המרקחת בישראל. מדובר בתיקון לחוק בריאות ממלכתי שצפוי לשים סוף למצב הנוכחי שבו קופות החולים נקשרות עם בתי מרקחת שבבעלותן או עם אחת מרשתות הפארם הגדולות.

 

המשמעות היא שבקרוב תירשם הקלה משמעותית למבוטחים שיוכלו לקבל תרופות בכל בית מרקחת מורשה, וגם הקלה מסוימת עבור בתי המרקחת הפרטיים שבשנים האחרונות חוו קשיים בשל הסכמי הקופות מול רשתות הפארם הגדולות ובתי המרקחת שברשותם. ההסכמים הללו צמצמו משמעותית את הסכמיהם מול הקופות ופגעו בהכנסותיהם.

 

בעבר בתי מרקחת פרטיים היו מקושרים בהסכמים מול קופות החולים והצרכן יכול היה לבחור היכן לרכוש את תרופותיו. מצב זה השתנה, כאמור, בשנים האחרונות – בין השאר בשל השימוש התדיר במרשמים דיגיטליים שמצד אחד הקלו על מבוטחים לקבל שירות ללא צורך בניירת, אך במקביל יצרו תלות מסוימת באותן רשתות גדולות שפעלו מול הקופות שכיבדו את המרשמים הדיגיטליים.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>


 

מאת ספי קרופסקי 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007