הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האנזים שמאיץ את הסרטן הקטלני
12.6.18

אחד מסוגי הסרטן הקטלניים ביותר הוא המזותליומה, שפוגע בקרום העוטף איברים פנימיים. מחקר ישראלי חדש גילה אנזים שעשוי לאפשר בעתיד פיתוח תרופה יעילה שתעכב את התפתחות המחלה.

 

סרטן הוא אוסף גדול של מחלות שמתאפיינות בהתפחות גידולים עקב חלוקת תאים לא מבוקרת. אחת מהן היא המזותליומה, שפוגע בשכבת התאים הדקה העוטפת חללים בגופנו כמו הבטן או הריאות ומכונה מזותל.

 

נכון להיום לא ברורים הגורמים המדויקים להתפרצות המחלה. לפי ארגון הבריאות העולמי, אחד הגורמים המרכזיים להופעות המזותליומה הוא חשיפה ממושכת לאסבסט, אך עקב הזמן הרב שחולף בין החשיפה הראשונית להתפרצות, שיכול להגיע לשלושים שנה ויותר, קשה לאפיין את הגורמים. הזמן הממוצע מרגע אבחון המחלה ועד מות החולה עומד כיום על 12-9 חודשים. למרבה הצער, מרבית הטיפולים המקובלים היום אינם יעילים נגד סוג זה של סרטן. לכן אחוזי התמותה ממנו גבוהים מאוד.

 

 

לכתבה במכון דוידסון >>


 

מאת אלעד בשט 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007