הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טירוף הקנאביס: היזמים נהפכו למיליונרים, המשקיעים הפסידו עשרות אחוזים
7.6.18

בדומה לתופעת העדר בעקבות טרנדים, כמו המטבעות הדיגיטליים, מחירי שמונה מניות הקנאביס שנסחרות בתל אביב הספיקו לנסוק במאות אחוזים בחודשים האחרונים, והעניין הגובר על ידי משקיעים הגיע לשיאים בדמות מחזורי מסחר גבוהים במיוחד במניות. מאז הנסיקה חברות רבות ניסו להצטרף לתחום הירוק ולרכוב על הטרנד - כשהצטרפותה של כל אחת מקפיצה את שווי השלד הבורסאי שלה. בדומה להשקעה בביטקוין, אלה שהצטרפו מאוחר לטרנד, חוו ירידה של עשרות אחוזים על השקעתם. קשה לא להטיל ספק ברצינותן של חלק מהחברות הטוענות שיפעלו בתחום, או לפחות בצורך הכלכלי במספר כה רב של שחקנים בשוק הישראלי - בפרט עד שיוסדר נושא היצוא.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת גיא ארז

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007