הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הנחיות חדשות פורסמו בקנדה לביצוע בדיקות סקר וטיפול בצהבת C
7.6.18

ה- Canadian Association for the Study of the Liver ממליצה על ביצוע בדיקת סקר בודדת לצהבת C לכל המבוגרים שנולדו בין השנים 1945-1975.

 

כפי שפורסם ב- Canadian Medical Association Journal, ציינו החוקרים כי 63% ממקרי הצהבת C  בקנדה אירעו בקרב קבוצת הגיל הנ"ל.

 

ההנחיות שפורסמו על ידי ה- U.S. Preventive Services Task Force ממליצות כיום על ביצוע בדיקות סקר לאנשים שנולדו בין השנים 1945-1965.

 

ההנחיות הקנדיות אף כוללות את ההמלצות הבאות:

 

  • בדיקות נוגדנים נגד צהבת C צריכות לשמש לבדיקת הסקר המוקדמת. באם הבדיקה חיובית, יש לאשר את הממצאים באמצעות בדיקת HCV RNA polymerase chain reaction.
  • בדיקות סקר צריכות להתבצע למבוגרים המצויים בסיכון גבוה להדבקה, כגון משתמשים בסמים.
  • כל החולים בצהבת C צריכים לקבל טיפול אנטי-ויראלי.
  • בדיקות עמידות מומלצות במקרים מסוימים (לדוגמא, לפני תחילת טיפול ב- elbasvir/grazoprevir) עבור מבוגרים עם HCV genotype 1a.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007