הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הסיכון הקרדיווסקולארי עשוי להיות נמוך מזה המפורט בהנחיות הקליניות
7.6.18

חוקרים מצאו דרך לשיפור הדיוק של הערכת הסיכון הקרדיווסקולארי, כך על פי מחקר חדש שפורסם ב- Annals of Internal Medicine.

 

ההנחיות שפורסמו על ידי ה- American Heart Association וה- American College of Cardiology ממליצות על חישוב הסיכון הקרדיווסקולארי הטרשתי באמצעות ה- 2013 Pooled Cohort Equations (PCEs), כאשר החוקרים הוסיפו אוכלוסיות חדשות והסירו אוכלוסייה ותיקה אחת ממאגר המידע והתבססו על מודל חדש על מנת לעדכן את ה- PCE.

 

הם מצאו כי ה- PCEs של שנת 2013 העריכו ביתר את הסיכון ל-10 שנים -בכ- 20% סה"כ – כאשר הערכות יתר גבוהות יותר ניתנו לנבדקים שחורים. כ- 12 מיליון מבוגרים המדגימים סיכון קרדיווסקולארי ל- 10 שנים המוערך ב- 7.5% ומעלה בהתבסס על PCEs, ולכן מתאימים לטיפול בסטטינים – לא יחשבו יותר כמצויים בסיכון גבוה על בסיס החישובים החדשים.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007