הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הפניקס גדולה בביטוחי בריאות אך מאמינה בסיגריות ובממתקים
31.5.18

מפיצת הסיגריות והממתקים גלוברנדס השלימה אתמול (ג') את השלב הציבורי בהנפקת המניות הראשונית שלה (IPO), שנעשתה באמצעות הצעת מכר של בעלי החברה, והיא צפויה להתחיל להיסחר בימים הקרובים בבורסה בתל-אביב.

מחיר המניה בשלב הציבורי משקף לחברה שווי של כ-680 מיליון שקל - גבוה בכ-4% משווי המינימום שנקבע בהנפקה, אך נמוך בעשרות אחוזים מהשווי שאליו כיוונו בעלי החברה טרם המהלך, אשר עמד על כ-1 מיליארד שקל. את ההנפקה הובילו לידר הנפקות, דיסקונט חיתום וברק קפיטל.


לאחר הצעת המכר עומדות החזקות הציבור בגלוברנדס על 35% מההון. מדיווח של החברה עולה כי עם המשקיעים שהצטרפו אליה באמצעות מהלך ההנפקה נמנות קרנות הגידור ספרה ונוקד של רועי ורמוס, כמו גם בתי ההשקעות פסגות ואי.בי.אי, וכן שלושה משקיעים פיננסיים עם נגיעה ייחודית: קבוצת הביטוח הפניקס, שנמנית עם צמרת שוק ביטוחי הבריאות הפרטיים בישראל, ליימן שליסל המתחרה בתחום הפצת מותגי מתיקה, וכן אלדן ציוד אלקטרוני של דוד פורר, בעלי חברת הפצת התרופות והציוד הרפואי ניאופרם, ואחד מעשירי ישראל. לכתבה בגלובס >>


 

מאת רון שטיין, שני מוזס, אביב לוי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007