הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

הלקוחות בדרך לבלוע את מזור וקמהדע
31.5.18

גורלן של שתי חברות הביומד הישראליות המצליחות,מזור(7,100.033.40%הוסף לתיק האישי)ו קמהדע(1,751.0---הוסף לתיק האישי), תלוי בידיהם של אחרים. מזור היא אחת ממניות הביומד היחידות בתל אביב שיצרו ערך מהותי למשקיעים וקמהדע הגיעה להישגים קליניים ומסחריים עם שתי תרופות אינובטיביות המאושרות לשיווק בארה"ב.

 

לשתיהן יש הסכמי מסחור מהותיים, אלא שהפעילות שלהן תלויה בשותף העסקי העיקרי שלהן. אצל מזור זו ענקית המכשור הרפואי מדטרוניק ואצל קמהדע זו חברת התרופות שייר. במקביל שתי החברות מנסות לפתח פעילות עצמאית. אבל התלות בשותף שהיקף הפעילות שלו גדול עשרות מונים משל החברה הישראלית, יוצרת מצב שבו ייתכן שהשותף העסקי ירכוש את החברה הישראלית. רכישה כזו תיטיב עם מחזיקי המניות, אך תעמיד בספק את היקף המשך הפיתוח והייצור בישראל.לכתבה בכלכליסט >>


 

מאת אורי טל טנא

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007