הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חסימת העצבוב בכליות יעילה לטיפול ביתר לחץ דם
31.5.18

מחקר חדש שפורסם בכתב העת המדעי Lancet מצא תוצאות מבטיחות לחסימת העצבוב בכליות עבור הטיפול ביתר לחץ דם שאינו מאוזן גם לא תחת טיפול תרופתי.

 

במסגרת המחקר - SPYRAL HTN-ON MED, 80 מטופלים עם יתר לחץ דם לא מאוזן (סיסטולי, 150–180 mm Hg, דיאסטולי, 90 mm Hg ומעלה) חולקו בצורה אקראית לעבור חסימה בעצבוב הכליות באמצעות radiofrequency ablation או לעבור פרוצדורת דמה של אנגיוגרפיה. המטופלים נטלו עד שלוש תרופות להורדת לחץ הדם. לאחר שישה חודשים, לחץ הדם הסיסטולי האמבולטורי ירד באופן מובהק סטטיסטית בשיעור גבוה יותר בקרב הנבדקים בקבוצת המחקר, בהשוואה לנבדקים בקבוצת הביקורת (-9.0 מול -1.6 mm Hg).

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007