הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- FDA אישר כלי מבוסס בינה מלאכותית המסייע לאתר שברים בפרק כף היד
31.5.18

ה- FDA אישר לשיווק אלגוריתם המבוסס על בינה מלאכותית המסייע לקלינאים במרפאה הראשונית לאבחן שברים בפרק כף היד בקרב מבוגרים.

 

ה- OsteoDetect משתמש בתוכנה מבוססת בינה מלאכותית על מנת לנתח צילומי רנטגן דו-מימדים לאבחנת שברים בעצם הרדיוס. התוכנה מיועדת לשימוש כעזר לבדיקה הקלינית ומסוגלת לסמן את מיקום השבר במימד הקדמי-אחורי, פנימי-חיצוני, על צילומי הרנטגן.

 

מחקר רטרוספקטיבי שכלל מעל ל- 1000 צילומים של מטופלים, מצא כי השימוש ב- OsteoDetect שיפר את הרגישות, הסגוליות והערך המנבא החיובי והשלילי לזיהוי שברים בפרק כף היד, בהשוואה לבדיקה הסטנדרטית של צילומי הרנטגן.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007