הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אקזמה במבוגרים מגבירה את הסיכון הקרדיווסקולארי
31.5.18

מבוגרים הסובלים מאקזמה מצויים בסיכון מוגבר ללקות בתחלואה קרדיווסקולארית, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- BMJ.

 

במסגרת המחקר שנערך בבריטניה, הושוו כ- 400,000 מבוגרים עם atopic eczema ו- 1.5 מיליון מבוגרים ללא אקזמה. לאורך חציון מעקב של 5 שנים, נבדקים עם אקזמה הציגו סיכון מוגבר ללקות בתעוקת חזה לא יציבה או באי ספיקת לב.

 

נבדקים עם אקזמה חמורה הציגו באופן ספציפי סיכון מוגבר ללקות בתעוקת חזה לא יציבה (HR, 1.41) ואי ספיקת לב (HR, 1.67), כמו גם עלייה מובהקת בסיכון לאוטם שריר הלב, פרפור פרוזדורים ומוות מסיבות קרדיווסקולאריות.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007