הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עוד 1,000 שקל בחודש למשכורת: הבונוס שמקבלים הרוקחים שדוחפים לנו תרופות
29.5.18

עד כמה אפשר לסמוך על הרוקח בבית המרקחת שההמלצה שלו היא מקצועית, ועד כמה הוא מונע משיקולים כלכליים? בשבוע שעבר חשף TheMarker כי ספקי תרופות ללא מרשם ותוספי מזון שילמו לסופר־פארם עשרות אלפי שקלים כדי שרוקחי הרשת יקדמו את מוצריהם — בתמורה, רוקחים שעמדו ביעדי גידול המכירות שסוכמו עם הספק זכו לדמי "פינוקים" בסך מאות שקלים. אלא שכעת מתברר כי התופעה רחבה יותר מכפי ששוער תחילה. בדיקה נוספת מגלה כי גם בחלק גדול מבתי המרקחת של קופות החולים הרוקחים מתוגמלים על מכירת תרופות ללא מרשם ותוספי תזונה — בניגוד להוראות משרד הבריאות.לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת עדי דברת-מזריץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007