הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"מערכת הבריאות מורעבת, הפוליטיקאים לא פוגשים אותה"
29.5.18

האם הבעיה העיקרית של מערכת הבריאות היא היעדר משאבים או ניהול לא נכון שלהם? זה היה הנושא העיקרי שהעסיק את חברי פורום ריבוט בדיון שקיימו לקראת כנס הפורום במאי. הפורום הוא יוזמה התנדבותית של בכירים במערכת הבריאות, שבמסגרתה הם נפגשים במטרה להוביל שיפורים יסודיים בה.

 

"הבדידות היא בעיה קריטית", פתח את הדיון יו"ר הפורום, ד"ר יצחק ברלוביץ, והוסיף: "מערכת הבריאות בישראל היא לא כזו שאתה רוצה להיות בה לבד". לדבריו, הבדידות, שהיא קריטית בבית, היא קריטית גם בתוך המערכת משום הכאוס והמחסור המאפיינים אותה. חולים צריכים להילחם על מה שמגיע להם.

"במדינת ישראל הבריאות לא מלכתבה בגלובס >>


 

מאת גלי וינרב

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007