הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

איך הפכה העלייה בתוחלת החיים לנטל על מערכת הבריאות?
29.5.18

לקראת כנס קיימות בבריאות 2018, נפגשו בכירי פורום Reboot, נציגי מערכת הבריאות, קופות החולים, האקדמיה והתעשייה לדון באתגרים הבוערים המאיימים על קיימות מערכת הבריאות והדרכים להתמודד איתם.

 

בין הנושאים שעלו בדיון היו הפער בין הביקוש לשירותי בריאות ומתן מענה רחב יותר לצורך המתבקש בהארכת תוחלת החיים, לבין התקצוב החסר של מערכת הבריאות, ניצול לא נכון של משאבי הבריאות הציבורית והתחרות עם מערכת הרפואה הפרטית. הודגש כי למרות שההוצאה הלאומית על בריאות (כאחוז מהתמ"ג) נמצאת במגמת עלייה, היא אינה עומדת בקצב ההתפתחות ורחוקה מאוד ממתן מענה לביקוש המתמשך.לכתבה בגלובס >>


 

מאת שירות גלובס

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007