הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

תביעת קייט פארמה: המדענים המסוכסכים הסכימו על גישור
29.5.18

פרופ' זליג אשחר, ממציא הפטנט שמכרה קייט פארמה לגיליאד סיינסז ב־11.9 מיליארד דולר, ופרופ' גדעון גרוס הטוען כי זכויות מהפטנט שייכות לו, הודיעו בימים האחרונים לבית המשפט כי הם מסכימים לפנות להליך גישור, כך נודע ל"כלכליסט". השניים טרם הסכימו על זהות המגשר, והודעה על כך תגיע בנפרד.

 

הסכמתם של אשחר וגרוס על פנייה לגישור מגיעה על רקע דיון שהתקיים בחודש שעבר בפני שופט בית המשפט המחוזי מרכז שבלוד, יעקב שפסר, שהמליץ לצדדים לפנות לדרך זו. "אופי התיק והמחלוקות העומדות ביסודו", כתב שפסר בהחלטתו, "מלמדים כי רצוי ומומלץ כאינטרס כלל הצדדים בתיק לפנות להליך גישורי". בהודעה שהוגשה כעת לבית המשפט נכתב כי "הצדדים הסכימו לפנות לגישור על מנת לנסות ולפתור את המחלוקות העולות במסגרת ההליך".לכתבה בכלכליסט >>


 

מאת זוהר שחר לוי

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007