הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

"תחרות פרסים על חשבון המטופלים": הצעת חוק תאסור על תגמול לרוקחים בגין מכירת תרופות ללא מרשם
29.5.18

האם בקרוב תגמול רוקחים יהיה לא חוקי? ח"כ איציק שמולי (העבודה) הגיש היום (ב') הצעת חוק האוסרת על תגמול בגין מכירת תרופות ללא מרשם ואביזרים רפואיים. זאת בהמשך לחשיפת TheMarker אודות תגמולים שמקבלים הרוקחים בסופר-פארם וקופות החולים כללית ולאומית על מכירת תרופות ללא מרשם ותוספי תזונה.

 

הצעת החוק לתיקון פקודת הרוקחים (איסור תגמול בגין מכירת תרופות) שהוגשה היום קובעת כי בפקודת הרוקחים יתווסף סעיף לפיו "מתן תמריץ כלכלי, בכסף או בשווי כסף, הטבה, פרס או הנאה לרוקח או לעוזרו בבית המרקחת בגין מכירת תרופה, תכשיר ואביזר רפואי - אסורה. עבירה לפי סעיף זה תיחשב להטעיה ולהפעלת השפעה בלתי הוגנת על הצרכן לפי חוק הגנת הצרכן".לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת עדי דברת-מזריץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007