הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Dupilumab יעילה לטיפול באסטמה חמורה
29.5.18

Dupilumab מפחיתה את שיעור ההתלקחויות בקרב החולים באסטמה חמורה, אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם ב- New England Journal of Medicine. Dupilumab  היא נוגדן חד שבטי אנושי הפועל נגד interleukin-4 ו - interleukin-13.

 

במסגרת המחקר, מעל ל- 200 חולים מגיל 12 ומעלה עם אסטמה חמורה המטופלים ב- glucocorticoids אוראליים, חולקו באופן אקראי לקבלת תוספת טיפול ב- dupilumab  (300 מ"ג, מלעורי) או פלסבו, כל שבוע שני למשך 24 שבועות. לאחר 24 שבועות, הודגמה הפחתה של 70% במינון ה- glucocorticoid  בקרב הנבדקים בקבוצת המחקר, בהשוואה ל- 42% בקבוצת הביקורת. יתר על כן, שיעור ההתלקחויות החמורות היה נמוך ב- 59% בקרב החולים שטופלו ב- Dupilumab , בהשוואה לפלסבו. אף על פי כן, eosinophilia  ארעית בבדיקות הדם הייתה נפוצה יותר בקרב המטופלים ב- dupilumab  (14% מול 1%).

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007