הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- AAP ממליץ לעונת השפעת הקרובה על הזריקות לחיסון נגד שפעת ולא על הספריי הנזאלי
29.5.18

ה- American Academy of Pediatrics פרסמה כי היא מתעתדת להמליץ לצעירים על זריקות החיסון המכילות  את נגיף ה- influenza  ולא על הנגיף החי המוחלש הניתן באמצעות הספריי הנזאלי (FluMist). ההמלצות החדשות צפויות להתפרסם בחודש ספטמבר במסמך המדיניות הרשמי למניעת שפעת.

 

ה- AAP  וה- CDC לא המליצו על השימוש בנגיף החי המוחלש במהלך שתי עונות השפעת האחרונות היות והראיות העידו על יעילות מוגבלת נגדH1N1  וזנים אחרים. אף על פי כן, בפברואר 2018, ה- Advisory Committee on Immunization Practices של ה- CDC אימצה באופן מוגבל את הפורמולציה החדשה של החיסון לעונת השפעת של 2018-2019.

 

ה- AAP מציין כי יש לעשות שימוש בספריי הנזאלי רק במקרים בהם אם לא יעשה בו שימוש, לא יחוסנו הילדים כלל.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007