הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

רוקחי סופר-פארם מקדמים תרופות - ומקבלים "פינוקים"
27.5.18

האם הרוקחים בבתי המרקחת של סופר-פארם ממליצים לנו על סוגים ספציפיים של תרופות ללא מרשם ותוספי תזונה, מכיוון שבאמת מדובר בפתרונות הרפואיים הטובים ביותר עבורנו - או כדי לזכות בתגמולים שמציעה להם הרשת? מייל פנימי שהגיע לידי TheMarker מגלה כי הנהלת סופר-פארם קיימה תחרות בין העובדים, בהם הרוקחים, על מכירת מוצרים, כולל תרופות ללא מרשם ותוספי תזונה, בתמורה לתגמולים בדמות פרסים.

 

בדיקת TheMarker העלתה כי לא מדובר בתחרות חד־פעמית, אלא בנוהל קבוע ברשת, המתקיים אחת לחודשיים בערך, ולוקחים בו חלק מגוון רחב של ספקים, בהם ספקי תרופות ללא מרשם ותוספי תזונה.

 

המדד לזכייה בתחרויות הוא גידול במכירות המוצר או המוצרים המשתתפים בתחרות. בתחרויות לוקחים חלק גם מוצרי בית מרקחת - כמו תרופות ללא מרשם, תוספי תזונה ומוצרים פרא רפואיים (מודד חום, מכשיר למדידת לחץ דם, בדיקות הריון וכדומה). קבוצת העובדים שהציגה את הגידול במכירות שנדרש על ידי ההנהלה היא הזוכה בתחרות.לכתבה במאקו >>


 

מאת עדי דברת-מזריץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007