הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

Ibuprofen נמצא כפחות יעיל מאנטיביוטיקה לטיפול בזיהומים לא מורכבים בדרכי השתן
22.5.18

נשים הסובלות מזיהומים לא מורכבים בדרכי השתן מגיבות טוב יותר לטיפול אנטיביוטי מאשר לטיפול ב- ibuprofen אלו ממצאיו של מחקר חדש שפורסם בכתב העת PLOS Medicine המנוגדים לממצאיהם של מחקרים אחרים שנערכו בעת האחרונה.

 

במסגרת המחקר (noninferiority study) חולקו אקראית כ-400 נשים עם סימפטומים הקשורים לזיהומים פשוטים בדרכי השתן לקבלת טיפול של שלושה ימים ב- ibuprofen או pivmecillinam. נבדקו דיווחים עצמיים של תחושת החלמה לאחר 4 ימי טיפול.

 

כ- 40% מהמטופלים ב- ibuprofen דיווחו על החלמה לאחר 4 ימים טיפול, זאת בהשוואה ל- 75% מהמטופלים באנטיביוטיקה. בהתאמה, הסיקו החוקרים כי ibuprofen אינו יעיל כאנטיביוטיקה לטיפול בזיהומים הנ"ל.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007