הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

סיכון מוגבר לשבץ נצפה למשך חמש שנים לאחר TIA
22.5.18

אנשים שחוו transient ischemic attack (TIA) או שבץ איסכמי מינורי מציגים סיכון גבוה ב- 10%-15% ללקות באירוע קרדיווסקולארי חמור במהלך חמשת השנים שלאחר מכן, אלו מסקנותיו של מחקר חדש שפורסם ב- England Journal of Medicine. הממצאים מספקים נקודת מבט חדשה על היארעות השבץ לאחר TIA.

 

החוקרים עקבו אחר כ- 3800 מבוגרים שחוו אירוע ראשוני של TIA או שבץ מינורי. מטרת המחקר העיקרית – הופעת שבץ, סינדרום כלילי חריף או מוות מסיבות קרדיווסקולאריות – אירעה בקרב 12.9% מהחולים בתוך חמש שנים. מחצית מהאירועים הללו התרחשו לקראת תום השנה הראשונה, כאשר השאר אירעו בשנים 2-5.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007