הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

אקופונקטורה אינה משפרת את הסיכויים ללידת תינוק חי לאחר IVF
22.5.18

אקופונקטורה אינה משפרת את הסיכויים ללידת תינוק חי לאחר הפריה מלאכותית, כך עולה ממחקר חדש שפורסם בכתב העת JAMA.

 

כמעט 850 נשים שעברו הפריה מלאכותית (fresh embryo או intracytoplasmic sperm injection) חולקו אקראית לעבור גם טיפולי אקופונקטורה או טיפולי דמה. הטיפול הראשון ניתן בין הימים 6-8 שלאחר גירוי השחלות, בעוד שהטיפולים השני והשלישי ניתנו ביום השתלת העוברים – אחד לפני ואחד אחרי.

 

כ- 18% מהנשים בכל קבוצה ילדו תינוק חי. לאחר תקנון לגיל ולמספר מחזורי ההפריה הקודמים, נמצא שיעור דומה של לידות חיות בקרב שתי הקבוצות. שיעור ההריונות הקליניים היה דומה אף הוא.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007