הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מתנות לא חוקיות: משרד הבריאות מחסל את מוקדי המכירות של קופות החולים
15.5.18

משרד הבריאות מנסה לחסל את תופעת מוקדי השיווק של קופות החולים שפועלים בניגוד לחוק, תוך בזבוז כספי ציבור בעשרות מילוני שקלים בשנה. בחוזר שהפיץ באחרונה מוריס דורפמן, ראש חטיבת רגולציה, מדיניות שווקים והסדרה של המערך הביטוחי למנכ"לי הקופות, נקבע כי החל מיוני ייאסר על הקופות לפנות למבוטחים של קופות אחרות  - ישירות או על ידי מוקד מכירות חיצוני, כך נודע ל-TheMarker.

 

קופות החולים מוציאות עשרות מיליוני שקלים בשנה, ולפי חלק מההערכות הסכום מגיע עד 200 מיליון שקל, על גיוס מבוטחים באמצעות מוקדי שיווק ומכירות, שפועלים בחלק מהמקרים בניגוד לחוק ביטוח בריאות ממלכתי. שתי הקופות הגדולות, מכבי וכללית, מפעילות מספר מוקדים עם מאות מוקדנים, ואילו מאוחדת ולאומית מפעילות מוקדים של עשרות מוקדנים. לדברי בכיר באחת מקופות החולים, "המוקדים מחליפים את מוקדי שירות הלקוחות של חברות הסלולאר, שהתכווצו בעקבות הרפורמה בסלולאר - וכל הכסף הזה יוצא מכיסו של הציבור".

 


לכתבה בדה מרקר >>


 

מאת רוני לינדר-גנץ

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007