הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מרכזים למכירת קנביס בקולוראדו ממליצים על השימוש בו בתחילת ההיריון
15.5.18

מרכזים רבים לממכר קנביס בקולוראדו ממליצים על השימוש במריחואנה למניעת בחילות בוקר, זאת על אף האזהרות מפני השימוש במריחואנה במהלך ההיריון, כך עולה מסקר שבוצע במרכזים המורשים למכירת קנביס בקולוראדו.

 

הסוקרים הציגו עצמם כנשים בטרימסטר הראשון להיריון ופנו ל- 400 מרכזים מורשים לאספקת קנביס. הנשים שאלו, האם ישנם מוצרים המומלצים למניעת בחילות בוקר?

 

כ- 70% קיבלו המלות למוצרים מבוססים קנביס, כאשר מרכזים רפואיים הדגימו סבירות גבוהה יותר להמליץ את ההמלצות הללו בהשוואה למרכזים פרטיים (83% מול 60%). רק כשליש מהמרכזים המליצו לשוחח עם הרופא המטפל טרם תחילת השימוש בקנביס, אך באם נשאל הנציג הטלפוני ישירות אם כדאי להתייעץ עם הרופא המטפל, 80% ענו כי כדאי לעשות כן.

 

החוקרים ציינו כי ה- American College of Obstetricians and Gynecologists מזהיר מפני השימוש במריחואנה בתקופת ההיריון וההנקה.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007