הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עלה על הרכבת
10.5.18

גם אם אתם לא מעשנים, כנראה לא הצלחתם להתחמק מהמילה "קנביס" בתקופה האחרונה. הצמח הירוק הפך להיות הלהיט התורן של הבורסה המקומית, וכל חברה שמעוניינת להיכנס לתחום זוכה לכותרות ענק ולעלייה של עשרות עד מאות אחוזים בשווי שלה.

 

המניות של חברות הקנביס בבורסת תל אביב זוכות לעדנה מפני שבסוף אפריל נכנסו לתוקף חלקים מרפורמת הקנביס שמסדירה ומרחיבה את תחום הקנביס הרפואי בישראל. במסגרת הרפורמה, שאותה אישרה הממשלה בחודש יוני האחרון, הוחלט להעלות את מספר בעלי הרישיון לגידול קנביס, שעומד כיום על שמונה בלבד (שמייצרים 10 טונות בשנה); לאפשר מכירת תרופות מבוססות קנביס בבתי מרקחת; להגדיל את מספר הרופאים שמורשים לנפק מרשמים ועוד. המטרה של המדינה היא להסדיר את שרשרת הייצור של ענף הקנביס, שכוללת חמש חוליות מרכזיות: חוות ריבוי, חוות גידול, מפעלים לייצור מוצרי קנביס, בתי מסחר למוצרי קנביס ובתי מרקחת. כל חוליה אמורה להתמקצע בתחומה וחייבת להתנהל כישות משפטית נפרדת. כדי לבצע זאת חילקה הממשלה רישיונות זמניים ראשוניים לחקלאים, פעילים ומבקשים בכל תחום, וטרם הוחלט אם ייהפכו לקבועים. סימן השאלה הגדול של הרפורמה מרחף מעל יצוא הקנביס מישראל, שעליו טרם הוחלט.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת דרור רייך

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007