הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

ה- USPSTF נוקט עמדה ניטראלית בנוגע לביצוע בדיקות סקר לסרטן הערמונית לגברים בגיל העמידה
10.5.18

בדיקות סקר מבוססות Prostate-specific antigen (PSA) לאיתור סרטן הערמונית אינן מומלצות אלא במקרים ספציפיים בהם הנבדק מבקש את ביצוע הבדיקה לאחר שקיבל ייעוץ בנוגע ליתרונותיה וחסרונותיה, כך מפרט ה- U.S. Preventive Services Task Force (USPSTF) בהנחיות חדשות שפורסמו בכתב העת JAMA. ההמלצות (grade C) נוגעות לגברים ללא סימפטומים בגילאים 55 עד 69.

 

הקבוצה ממליצה שלא לבצע בדיקות סקר מבוססות PSA לגברים מגיל 70 ומעלה (המלצות מ- grade D).

 

בארה"ב, הסיכון לפתח סרטן ערמונית במהלך החיים עומד על 13% והסיכון לתמותה מהמחלה על 2.5%. חציון הגיל לתמותה מהמחלה הוא 80. גברים רבים אינם סובלים מסימפטומים וללא בדיקות הסקר לעולם לא ידעו כי הם חולים.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007