הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מנוחה שקטה לאחר הלימוד מסייעת לזכור את הפרטים הקטנים
10.5.18

ידוע כי ללא שינה לא ניתן ליצור זיכרונות חדשים, וכעת מצא מחקר חדש כי מנוחה קצרה, למשך 10 דקות בלבד – ללא מעבר לשנת חלום –מאפשרת לנו לזכור בדיוק רב יותר את הפרטים הקטנים.

 

החוקרים חיברו מבחני זיכרון ולאחר מכן ביקשו מ- 60 גברים ונשים צעירים (בגיל 21 בממוצע) להתבונן בסדרת תמונות. לאחר מכן נתבקשו חלק מהנבדקים לנוח למשך מספר דקות והחוקרים מצאו כי הצעירים שנחו בדקות שלאחר בחינת התמונות, היו מסוגלים להבחין ביתר דיוק בפרטים הקטנים שנמצאו בהן ולהבדילן מתמונות דומות אחרות.

 

לדברי החוקרים, הממצאים מעידים כי בהשוואה לנבדקים שלא נחו לאחר בחינת התמונות, אותם אנשים שנחו, אחסנו פרטים רבים יותר בזיכרונם.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007