הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

שישה חודשים לקאר שולץ בטבע: פיטורים, סגירת מפעלים וקפיצה של 34% במניה
3.5.18

היום תפרסם טבע את דו"חותיה הכספיים לרבעון הראשון של 2018 — הרבעון המלא הראשון תחת הנהגתו של המנכ"ל החדש קאר שולץ. חצי שנה בדיוק חלפה מאז מונה שולץ להוביל את חברת התרופות הגנרית הגדולה בעולם. טבע הודיעה על מינויו כבר ב־11 בספטמבר 2017, אך הוא המשיך לכהן כמנכ"ל חברת התרופות הדנית לונדבק עד שנמצא לו מחליף, ונכנס רשמית לתפקידו החדש ב־1 בנובמבר.


ממוצע התחזיות לרבעון הראשון השנה הוא להכנסות בהיקף של 4.8 מיליארד דולר, ורווח נקי למניה של 0.35 סנט. אין ספק ששולץ הגיע מצויד ברקע הנכון. יש לו ניסיון ניהולי של כ־30 שנה בתעשיית הבריאות, ולפני כהונתו בלונדבק, שאותה החל ב־2015, ניהל את נובו נורדיסק, חברת הפארמה הגדולה בדנמרק.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת דרור רייך

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007