הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

טבע מחשבת מסלול מחדש: לא תמכור את חברת ההפצה סלא
3.5.18

טבע החליטה לא למכור את סלא, חברת ההפצה שלה בישראל, במסגרת תוכנית הקיצוצים. כך הודיעה היום (ד') טבע. החברה הישראלית תותיר ברשותה את סלא ואת המרכז הלוגיסטי בשוהם (המרלו"ג, אותו מתפעלת סלא).

 

בדצמבר האחרון הציגה ענקית התרופות תוכנית רה-ארגון גלובלית שכוללת קיצוץ 25% מכוח האדם של החברה בעולם - 14 אלף מתוך 56 אלף עובדי החברה הגלובלית במהלך השנתיים הקרובות.

 

בישראל היקף הקיצוצים צפוי לעמוד על פיטורי 1,700 עובדים, וחברת הפארמה התלבטה האם למכור את מפעליה באשדוד ובקריית שמונה ואת סלא בשוהם. לאחרונה החליטה החברה על סגירת המפעל באשדוד - וכעת נאבקת על כך ההסתדרות בבית המשפט. המפעל בקריית שמונה ככל הנראה לא ייסגר, ויימכר במלואו.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת דרור רייך

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007