הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

המהלך החדש שיוזיל את ביטוח הבריאות שלנו עד 40%
1.5.18

ראש רשות שוק ההון והביטוח, דורית סלינגר, צפויה להכריז על מהלך חדש בתחום ביטוחי הניתוחים בישראל, שצפוי להאיץ את התחרות בתחום ולהוריד את הסכומים שמוציא הציבור על ביטוחי ניתוחים באופן משמעותי.

 

בענף הביטוח והפנסיה חורקים שיניים לנוכח המהלכים האגרסיביים שסלינגר המטירה בשנים האחרונות. אחד החשובים שבהם היה השקתן של קרנות פנסיה מוזלות, קרנות ברירת המחדל, במטרה כפולה: ליצור תחרות בדמי הניהול בענף הפנסיה, ולהכניס שחקנים חדשים לענף שנשלט על ידי מספר קטן של חברות ענקיות (שבראשן קרן מבטחים החדשה).

 

 

לכתבה בדה מרקר >>מאת מירב ארלוזורוב

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007