הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

קיצור תורים לניתוחים: כך עושים זאת נכון
1.5.18

תורים ארוכים לניתוחים ולפרוצדורות רפואיות הם אחת הבעיות הקשות שאתן מתמודדת מערכת הבריאות הציבורית. לנוכח ההכרה בחשיבות הסוגיה והשלכותיה, יזם משרד הבריאות מהלך לקביעת זמני המתנה מקסימליים לניתוחים ולפרוצדורות משמעותיות.

 

לראשונה מאז נחקק חוק ביטוח בריאות ממלכתי, מבקש משרד הבריאות ליצוק תוכן לסטנדרט הסבירות ביחס לפרמטר הזמן, תוך קביעה מפורשת מה נחשב זמן המתנה לא סביר לניתוח או לפרוצדורה משמעותית. סטנדרט זה שואב את כוחו מן הרצוי ולא מן המצוי.

 

 

לכתבה בדה מרקר >>מאת עדי ניב יגודה

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007