הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

12 מיליארד שקל על המדף: מכרז הענק של כללית ומכבי ישנה את ענף הביטוח הסיעודי
1.5.18

בחודש הבא יצאו לדרך המכרזים הגדולים בתולדות ענף הביטוח הישראלי: קופות החולים מכבי וכללית יפרסמו מכרזים לשירותי ביטוח סיעודי למבוטחיהם, בהיקף של 12 מיליארד שקל על פני שמונה שנים. למכרזים יהיו כמה השלכות דרמטיות על הביטוחים הסיעודיים בישראל והם אף עשויים להשפיע על יחסי הכוחות בענף ביטוחי הבריאות.

 

המכרזים הללו, שצפויים להיות רוויי אמוציות, הם תולדה של עבודה של רשות שוק ההון ודורית סלינגר שעומדת בראשה. למכרזים אלה יש פוטנציאל לטלטל את ענף הביטוחים הסיעודיים וגם את ביטוחי הבריאות ולחזק דווקא את השחקנים הקטנים בתחום. אלא שעדיין קיימים סביב המכרזים כמה סימני שאלה גדולים, ובהם השאלה אם המודל החדש לא יביא דווקא לייקור הביטוחים או לפגיעה בשיעור תשלום התביעות.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת רחלי בינדמן

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007