הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

מחירון התרופות החדש יביא להוזלות של עד 20% לחולים
1.5.18

שינוי בשיטת החישוב של מחירון התרופות צפוי להוזיל את מחירן של חלק מהתרופות שבסל בשיעור של עד 20%. מי שישלם את המחיר הוא היצרנים, שייאלצו להסכים למכור את התרופות למדינה במחירים נמוכים יותר. הרפורמה היא תוצאה של עבודה שנערכה בוועדת המחירים שבמשרד האוצר בשיתוף גורמי מקצוע במשרד הבריאות, וצפויה לחסוך למדינה בין 150 ל־200 מיליון שקל בשנה.

 

שר האוצר משה כחלון וראש הממשלה בנימין נתניהו, המשמש כשר הבריאות בפועל, אמורים לחתום על הצו בימים הקרובים, והירידה במחירים תורגש לקראת סוף השנה. עיקר ההוזלה תחול בתרופות היקרות ביותר כגון תרופות ביולוגיות מתקדמות.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת ספי קרופסקי

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007