הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

האם שוקולד מריר מסייע לראיה?
1.5.18

מחקר חדש מצא כי אכילת שוקולד כהה עשויה להשפיע באופן חיובי על כושר הראיה.

 

30 מבוגרים חולקו אקראית לאכילת שוקולד מריר או שוקולד חלב ובתוך שעתיים לעבור מבחן ראיה. לפחות 72 שעות מאוחר יותר, החליפו המטופלים קבוצה, אכלו את סוג השוקולד השני וחזרו על מבחן הראיה. לאחר אכילת השוקולד המריר (בהשוואה לשוקולד החלב), הודגמו ציונים גבוהים יותר במספר מבחני הראיה שנערכו.

 

החוקרים ציינו כי למרות שהמנגנון המדויק העומד בבסיס התופעה דורש בירור נוסף, ייתכן וישנה תרומה לעלייה בזרימת הדם לרשתית, לקרנית ו/או למוח המשפרת את זמינות החמצן וחומרי המזון המאפשרים פעילות מטבולית.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007