הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

עלייה בשיעור המצאות האוטיזם בקרב ילדים אמריקאים
1.5.18

שיעור ההימצאות של הפרעות על הספקטרום האוטיסטי בקרב ילדים מצוי שוב בעלייה, כאשר בשנת 2014, 1 מתוך 59 ילדים נמצאו על הספקטרום האוטיסטי.

 

בין השנים 2000-2002, שיעור ההמצאות בקרב ילדים בני 8 הוערך בכ- 1 מתוך 150 ילדים, ולהשוואה בין השנים 2010-2012, 1 מתוך 68.

 

להלן עיקרי הממצאים מאתרים שונים בארה"ב:

 

  • סה"כ, בקרב 85% מהילדים עם הפרעות על הספקטרום האוטיסטי נמצא חשש מתועד ברשומות הרפואיות כבר בגיל 36 חודשים, אך רק 42% עברו הערכת מצב מלאה.
  • חציון הגיל בעת האבחנה היה 52 חודשים.
  • העלייה בשכיחות עשויה להיגרם הודות לעלייה בשיעור האבחנות בקרב קבוצות מיעוט וצמצום ההבדלים בשיעור האבחנות בין שחורים ולבנים.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007