הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

חמישה שינויים בסגנון החיים עשויים להאריך את תוחלת החיים ביותר מ- 10 שנים
1.5.18

מבוגרים בגיל העמידה המציגים חמישה גורמים הקשורים לסגנון החיים המוגדרים בסיכון נמוך, עשויים לחיות מעל לעשור יותר מעמיתיהם הפחות בריאים, כך על פי מחקר חדש שפורסם בכתב העת Circulation .

 

על בסיס מידע מה- Nurses' Health Study and Health Professionals Follow-up Study, בדקו החוקרים קשרים בין חמישה גורמים הקשורים לסגנון החיים והסיכון לתמותה לאורך מעל ל- 30 שנות מעקב. הגורמים כללו: דיאטה בריאה, הימנעות מעישון, פעילות גופנית בינונית עד נמרצת (לפחות 30 דקות ליום), צריכה מתונה של אלכוהול ו- BMI בריא.

 

החוקרים מצאו כי כל גורם שנמצא בסיכון נמוך הפחית באופן מובהק את הסיכון לתמותה מסרטן ומתחלואה קרדיווסקולארית. יתר על כן, בהשוואה לנבדקים שלא ענו על הקריטריונים להגדרת סיכון נמוך עבור הגורמים הללו – הללו שענו על הקריטריונים עבור כל חמשת הגורמים, הציגו סיכון נמוך ב- 74% לתמותה.

 

החוקרים העריכו כי תוחלת החיים הממוצעת בגיל 50 הייתה ארוכה ב- 14 שנים בקרב נשים שהציגו גורמים בסיכון נמוך בהשוואה לנשים ללא גורמים בסיכון נמוך. בקרב גברים, כל חמשת הגורמים האריכו את תוחלת החיים ב- 12 שנים.

 

 

לידיעה >>

 

  

הידיעה הועברה ע"י מערכת PharmaLine

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007