הצהרת נכנס לאתר

 

האתר מיועד לרוקחים ולאנשי מקצוע בתחום הפרמצבטיקה בישראל וכן לרופאים, צוות רפואי ואחרים העוסקים בתחומים הרלוונטיים בישראל. המידע הכלול באתר הוא מידע מקצועי ומדעי ומנוסח בהתאם. 

 

האמור באתר ביחס לתכשירים, טיפולים, וטכנולוגיות רפואיות אחרות מיועד למתן מידע כללי בלבד, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם אנשי מקצוע.

 

השימוש בתכשירים, ובטכנולוגיות הרפואיות, או בטיפולים הנזכרים באתר כפוף לתנאי הרישום שלהם ולאמור בעלון לרופא ובעלון לצרכן הרלוונטיים, או למידע בספרות המקצועית הרלוונטית ואין לראות באמור באתר משום עידוד ו/או המלצה לעשיית שימוש בתכשירים, טיפולים וטכנולוגיות רפואיות אחרות שלא בהתאם לתנאים אלה.

 

המידע המופיע באתר זה אשר מובא מטעם חברות התרופות / מזון רפואי / ציוד רפואי, הינו על אחריות הגוף אשר העביר אלינו את המידע.

 

השימוש באתר הוא על פי "תנאי השימוש באתר" כפי שמתפרסמים באתר.

 

אני מסכים ומצהיר כי אני עומד בתנאים לכניסה לאתרכניסה למנויים
כתובת דוא"ל:
ססמא:
משתמש חדש

pharmaline-facebook

 

בכל זאת, יש לנו מערכת בריאות מוצלחת
29.4.18

אחד הדימויים הנפוצים בשיח על מערכת הבריאות בישראל הוא 'הזקנה במסדרון'. אותה דמות עלומה שזוכה לטיפול פחות טוב בגלל צפיפות או חוסר בתקנים. רבים נהנים להשתמש בה על מנת לתאר את חוליי מערכת הבריאות הציבורית בישראל. מערכת שביום יום אולי נהנים לחבוט בה, אבל בפועל - יש לנו גם לא מעט במה להתגאות.

 

 

מערכת הבריאות בישראל נחשבת לאחת המתקדמות בעולם. לא רק מבחינת ציוד, טכנולוגיה ותרופות, אלא גם בהיבט כח האדם האיכותי המשרת בה. הרופאים בישראל נחשבים למבוקשים בעולם, וזאת הסיבה שניתן למצוא אותם גם בבתי החולים הגדולים בארה"ב ובעולם.

 

המחקר הרפואי בישראל נחשב לפורץ דרך. די אם נזכיר את הקופקסון, שנחשבה במשך שנים לתרופת הדגל נגד טרשת נפוצה, ותרופות נוספות הנמצאות בהליכי אישור שונים למחלות כמו סרטן, HIV ואחרות. תוחלת החיים בישראל היא מהגבוהות בעולם, ונמצאת בעלייה.

 

 

לכתבה בכלכליסט >>מאת זוהר יהלום

 

הוסף תגובה חדשה
תגובות
לא נשלחו עדיין תגובות.
תנאי השימוש באתרקישוריםצור קשר • כל הזכויות שמורות פארמה-ליין © 2007